Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

gjiri lalzit

“Po kalojmë mirë, kemi mbledhur kërpudha në pyll”, fotoja e fundit e familjes Haliti, para se të humbnin jetën tragjikisht

Kjo është fotoja e fundit e familjes Haliti nga Kosova, Elfetja, Afrimi dhe Ferzinaze humbën jetën si pasojë e konsumimit të kërpudhave helmuese në...

‘Të korruptuarit janë skeduar nga Uashingtoni, pasuri 6 mld $, do konfiskohen vilat te Gjiri Lalzit, tokat në bregdete, apartamentet’…

“Të korruptuar janë sot të gjithë të skeduar. Paratë e korrupsionit shqiptar sot janë të identifikuara nga Uashingtoni dhe kapin, deri tani, shumën prej...

Lajmet e fundit