Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

gjiri i manastirit

Nis shembja e hotelit në Manastir, gjiri dhe plazhi piktoresk do privatizohen nga kompania Albstar

Ka nisur pak minuta më parë aksioni për shembjen e një hoteli në gjirin e Manastirit në Sarandë. Hoteli i vetëm që ndodhet në këtë...

U prishet hoteli te Gjiri i Manastirit, zbulohet INVESTITORI që do investojë me kompleksin luksoz të vilave, ka rënë dakord me pronarin e tokës...

Zbulohet investitori i Gjirit të Manastirit në Sarandë. Prej ditësh komuniteti në Sarandë zjen për prishjen e një godine hotel në Gjirin e Manastirit,...

Lajmet e fundit