Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Gjinekologia

Gjinekologia ngre alarmin: Adoleshentet bëjnë seks oral dhe anal për të ruajtur virgjërinë për burrin, prindërit duhet të…

Ndonëse kanë kaluar vite, virgjëria është një tabu dhe vazhdon ende në ditët e sotme të mbetet e tillë në Shqipëri. Së fundmi ka qenë...

Gjinekologia e njohur: Kjo kategori meshkujsh shqiptarë e kanë spermën më të dobët në Ballkan

Gjinekologia e njohur, Aida Kumnova ka marrë pjesë në Kongresin Botëror të Infertilitetit i cili po mbahet në Vjenë. Gjatë diskutimeve...

Lajmet e fundit