Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

gjimnazistet

“Do i lidhim pagë”, Rama: Nuk do japim më bursa për studime jashtë, do financojmë “ufo”-t këtu

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka marrë pjesë në ceremoninë e dhënies së “Medalja e Artë, për të gjithë nxënësit që kanë përfunduar...

Zgjerohen protestat në Iran, vajzat gjimnaziste dalin në rrugë dhe sfidojnë hapur pushtetin

Vajzat e shkollave të mesme janë bërë iranianet e fundit që iu bashkuan protestave antiqeveritare në numër të madh, teksa vendi mbajti zi për...

Rama këshilla studentëve në Elbasan: Nëse rrini apo ikni, e vendosni vetë; por nëse guxoni keni sukses kudo! Kam parë familje shumë të varfëra...

Kryeministri Edi Rama ka diskutuar sot me një grup gjimnazistësh dhe studentë në qytetin e Elbasanit. Ndër të tjera, Rama nuk ka kursyer as këshillat...

Një ditë para fillimit të shkollës, Banka e Shqipërisë jep NJOFTIMIN e rëndësishëm për gjimnazistët

Vetëm një ditë para fillimit të vitit të ri mësimor, Banka e Shqipërisë ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për gjimnazistët. ...

Deputetja e LSI publikon përgjimin: Shantazh dhe presion psikologjik nga drejtoresha, do ta padisim (VIDEO)

Deputetja e LSI-së Floida Kërpaci akuzon drejtoreshën e gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë se ushtron terror dhe presion psikologjik ndaj nxënësve që të mos...

Ironizon keq Rama: Nxitja e gjimnazistëve për protestë, nga ndërmarrja e teta Monikës. Ndërkohë Profesor Xhelal Mziu… (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ironizon me thirrjen që po bëhet në rrjetet sociale për të nxitur gjimnazistët të bojkotojnë mësimin për t’iu bashkuar protestës së...

Sherr me thika mes të rinjve në lokal, shoqërohen në polici dhjetëra gjimnazistë

Një sherr masiv mes dy grupeve gjimnazistësh ka shpërthyer në një prej lokaleve të qytetit të Elbasanit. Të rinjtë, të pajisur me...

Lajmet e fundit