Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

gjimnazi

Mbyllja e kopshtit dhe gjimnazit “Mehmet Akif” në Tiranë, vendimi i qeverisë shqiptare pas kërkesës së Erdogan

Qeveria Shqiptare ka vendosur këtë të enjte që të mbyllë gjimnazin “Mehmet Akif Ersoy” në Tiranë. Vendimi është publikuar sot dhe gjimnazi turk në...

Qeveria mbyll gjimnazin “MEHMET AKIF” në Tiranë: Të gjithë nxënësit të transferohen në shkollat e tjera (VENDIMI)

Qeveria Shqiptare ka vendosur këtë të enjte që të mbyllë gjimnazin "Mehmet Akif Ersoy" në Tiranë. Vendimi është publikuar sot dhe gjimnazi turk në...

Edi Rama publikon pamjet e gjimnazit të rindërtuar “Sami Frashëri”, hap dyert për 1,500 nxënës

Kryeministri Edi Rama publikon pamjet e gjimnazit të rindërtuar "Sami Frashëri" në Tiranë dhe thotë se objekti i ri arsimor do të hap dyert...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Isli Islami: Periudha më e keqe e jetës time ishte…

Moderatori i “Wake up”, Isli Islami është padyshim një ndër figurat më të njohura për publikun shqiptar. Isli shoqëron publikun çdo mëngjes dhe për...

Mësim te ‘Petro Nini’, studentët bojkotues mbyllin me zinxhirë derën e gjimnazit

Studentët e fakultetit Juridik janë mbledhur para gjimnazit të Tiranës ‘Petro Nini Luarasi’ për të zhvilluar mësim në këto ambiente, por janë përballur sërish...

Deputetja e PD bën denoncimin: SKANDAL! Drejtoresha urdhër mësuesve, ‘BËNI komente pozitive te faqja e Ramës’

Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi denoncon një mesazh, për të cilin thotë se i është dërguar mësuesve të gjimnazit nga drejtoresha. ...

Pas inspektimit të ISHP, MBYLLET gjimnazi i Klosit

Mbyllet gjimnazi “Shaban Çollaku” në Klos. Ky vendim është marrë pas inspektimit të ISHP, nga ku rezultoi se shkolla nuk përmbushte kushtet. ...


Lajmet e fundit