Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

Gjiko

Ju pëlqen kënga “Papuqe Gucci”? Nuk keni dëgjuar akoma versionin tallava të saj (VIDEO)

Kënga “Papuqe Gucci” e reperit Gjiko e publikuar rreth një muaj më parë, ka marrë pëlqime të shumta në youtube dhe është pritur mjaft...

25 vjeçari në gjendje kritike pas aksidentit, këngëtari shqiptar ka një thirrje për gjithë (VIDEO)

Një nga të lënduarit e aksidentit të ndodhur të shtunën mbrëma në Pejë, ka qenë dhe 25 vjeçari nga ky qytet, Egzon Gjuka, i...

Gjiko publikon foto pas aksidentit, makina e bërë “shoshë”

Reperi i njohur Asdren Gjikolli, i njohur ndryshe me emrin e artit “Gjiko” ditën e sotme ka pësuar një aksident në tunelin e Kalimashit...

Aksidentohet reperi shqiptar në Velipojë, përplaset me kamionin në tunel

Reperi i njohur Asdren Gjikolli, i njohur me emrin e artit “Gjiko” ditën e sotme ka pësuar një aksident. Gjiko, i...

Lajmet e fundit