Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

Gjiko

Ka vetëm 2 ditë që ka lindur, djali i Elitës dhe Gjikos bën namin në ‘Instagram’

Ka vetëm dy ditë që ka lindur dhe djali  i Elita Rudit  dhe Gjikos është bërë bebushi më i famshëm i momentit në ‘Instagram’....

‘My boys’ , Elita publikon PAMJET, tregon që Gjiko është një baba i përkushtuar

Dy ditë më parë moderatorja Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Vogëlushi që...

U bënë prindër të një djali, Elita Rudi publikon për herë të parë FOTOT e vogëlushit

      View this post on Instagram     Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri...

Pak ditë nga ardhja në jetë, Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e djalit

Pak kohë ka mbetur deri në ardhjen në jetë të djalit  së Elita Rudit dhe Gjikos. Çifti janë shumë aktiv në...

Elita Rudi publikon FOTON gjysmë e zhveshur, ja si duket moderatorja seksi pak ditë para se të bëhet nënë

Moderatorja Elita Rudi, vetëm për pak muaj pret të bëhet nënë. Ajo bashkë me reperin Gjiko janë në pritje të një...

Lajmet e fundit