Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

Gjiko

Elita ndryshon look, shokohet Gjiko: Gru a je ti?

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë një ndër çiftet më të preferuar të momentit. Ata kanë vetëm pak kohë që...

Nuk është makinë as shtëpi, Gjiko i bën vetes dhuratë tepër luksoze

Pak muaj më parë, reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bën prindër të një djali që quhet Zëri. ...

I propozoi Elitës për herë të tretë, Gjiko zbulon arsyen e veçantë (FOTO)

Këtë javë 'Në kurthin e Piter Pan' ishte e ftuar moderatorja e njohur nga Kosova, Elita Rudi. Mirëpo, pas pyetjeve të fëmijëve Elita u...

Mami Elita, Gjiko dhe vogëlushi Zëri… Publikohet FOTO më e ëmbël që keni parë ndonjëherë

Çifti i famshëm Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë muajin e kaluar. Ata janë bërë me...

Kaq shpejt? Pasi u bë baba, Gjiko jep lajmin e papritur

Reperi Gjiko është bërë baba i një djali muajin e kaluar, të cilin e ka pagëzuar me emrin e veçantë Zëri. ...

Lajmet e fundit