Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

Gjiko

‘Kur qeveria ta dëgjojë këtë këngë do i hapë diskotekat’, këngëtari shqiptar entuziast për projektin e ri

Këngëtari i njohur kosovar Gjiko shumë shpejt pritet të hedhë në treg projektin e tij më të ri muzikor. Në një...

Aksioni i madh i antidrogës me 19 të arrestuar/ GJKKO kthen në Kukës gjykimin për vëllain e kryebashkiakut të Fushë-Arrëzit

Gjykata e Posaçme e Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka thyer në Gjykatën e Kukësit çështjen e 2 prej personave, nga 19...

Mbante armë pa leje, ja çfarë vendosi Gjykata për Gjikon

Asdren Gjikolli ose siç e njohim të gjithë Gjiko është dënuar me 400 euro gjobë nga Gjykata Themelore në Pejë, pasi është i akuzuar...

‘I pëlqen pamja’, Gjiko fotografon Elita Rudin me bikini dhe ç’të shihni: Zjarr (FOTO)

Gjiko dhe Elita kanë gjetur pak kohë dhe po shijojnë pushimet në bregdetin e Dhërmiut. Çifti i njohur i showbiz-it prej ditësh postojnë foto...

Reperi shqiptar merr vendimin drastik në kohë karantine, qethet tullë bashkë me djalin e vogël (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar  Gjiko në këto ditë izolimi ka marrë një vendim drastik. Ai ka vendosur që së bashku me...

Gjiko feston datëlindjen e 29-të, ja si e uron Elita (FOTO)

Rreperi kosovar, Asdren Gjikolli i njohur me emrin artistik Gjiko, feston sot datëlindjen duke mbushur 29 vjeç. Në këtë ditë të...

E quajtën djalin Zëri, Gjiko sqaron një herë e mirë pse zgjodhën këtë emër

Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bën për herë të parë prindër të një djali më datën 21 shkurt. ...

‘Dashuri’, Gjiko publikon FOTON më të ëmbël të vogëlushit Zëri

Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bën për herë të parë prindër të një djali më datën 21 shkurt. ...

Lajmet e fundit