Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Gjiko

“Më tmerruan familjen”, Gjiko revoltohet pas akuzave se ka abuzuar me një të mitur: Më thanë pedofil…

Reperi i njohur kosovar, Gjiko, ka bërë një reagim së fundmi lidhur me ngjarjen e rëndë në Prishtinë, ku një 11-vjeçare u abuzua nga...

Gjiko përfundon në spital, çfarë ka ndodhur me reperin? (FOTO)

Reperi i njohur kosovar, Asdren Gjikolli, i njohur si Gjiko, ka përfunduar në spital ditën e sotme. Ka qenë vetë këngëtari që ka publikuar...

“E ka droguar dhe ka kryer seks me të miturën në ballkon duke e incizuar”, akuzat “bombë” të prokurorisë për reperin Gjiko

Organet e drejtësisë në Kosovë, posedojnë dëshmi me video se reperi Asdren Gjikolli, i njohur si Gjiko, është i përfshirë në një rast të...

U akuzua se e kishte droguar dhe përdhunuar të miturën, reagon për herë të parë Gjiko: Do dalë në pah pastërtia ime…

Reperi i njohur kosovar Gjiko është përballur me akuzat se ka përdhuar një të mitur në korrik të vitit 2015. Pas disa ditësh heshtje, këngëtari...

Covid-19 “alarm” në Kosovë, reperi shqiptar bën thirrje për vaksinim: Dikur fajësonim shtetin që nuk ka vansina, tani që janë askush nuk i merr

Teksa Kosova po përballet me një rritje të numrit të rasteve së personave të infektuar me Covid, qeveria po u bën thirrje qytetarëve që...

Gjiko surprizon Elitën në mes të detit për ditëlindje, gjesti që do e ëndërronte çdo vajzë (FOTO)

Në shtëpinë e këngëtarit kosovar, Gjiko sot ka festë. Bashkëshortja e tij, Elita Rudi ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjeç. Çifti më i pëlqyer nga...

Pas Botës, një tjetër bebe në famijen e Elitës!

Vetëm pak javë më parë Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Elita solli në jetë vajzën e saj Botën...

Elita Rudi shfaqet në super formë, poston foton ku tregon barkun e sheshtë pas lindjes

Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë pak javë më parë. Bukuroshja solli në jetë vajzën e tyre, të cilën...

Publikohen FOTOT e para të vajzës së Elita Rudit dhe Gjikos, zbulohet emri i saj i veçantë

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë. Ditën e djeshme ka ardhur në jetë...

‘Kur qeveria ta dëgjojë këtë këngë do i hapë diskotekat’, këngëtari shqiptar entuziast për projektin e ri

Këngëtari i njohur kosovar Gjiko shumë shpejt pritet të hedhë në treg projektin e tij më të ri muzikor. Në një...


Lajmet e fundit