Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

gjiknuri

Gjiknuri uron Vitin e Ri: Qoftë një vit ku mirëkuptimi, bashkëpunimi dhe solidariteti të triumfojnë mbi ndasitë dhe mosmarrëveshjet

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së Damian Gjiknuri, ka uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri. Përmes një videomesazhi, numri dy i socialistsëve uron që...

Gjiknuri takime me zyrtarët në Maqedoninë e Veriut: Diskutuam për thellimin e bashkëpunimit ekonomik mes dy vendeve

Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka zhvilluar sot një vizitë zyratare në Maqedoninë e Veriut. Gjatë vizitës atje, Gjiknuri është takuar me...

Vasili publikon CV-në e Gjiknurit dhe pyet Ramën: Pse nuk e shkarkon, ka qenë drejtor i SHISH?!

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili, ka publikuar jetëshkrimin e sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, duke thënë se ai ka...

Gjiknuri prezanton Blendi Klosin si drejtues politik në Vlorë, deputeti: PS ka dalë e suksesshme sepse është e bashkuar

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka prezantuar këtë të martë Blendi Klosin si drejtues politik të qarkut të Vlorës. Këtë post...

“Reforma zgjedhore e vonuar”, ISP apel Gjiknurit dhe Alibeajt: Reformë zgjedhore pa vonesë, transparente dhe me integritet

Kuvendi i Shqipërisë miratoi përbërjen Komisionit të Posaçëm Parlamentar për Realizimin e Reformës Zgjedhore. Nisma u paraqit 9 muaj më parë në parlament, por...

“Tre koncesione qindra-miliona me të njëjtin supervizor”, Gjiknuri: Shkon në burg nëse ka shkelur ligjin, s’kam dijeni për punime fiktive

Deputeti Damian Gjiknuri thotë se nga tre koncesionet nuk ka patur raporte për problematika, përjashto disa raste vonesash në Fier dhe Tiranë, të shkaktuara...

Vetingu, Gjiknuri: Vendi ka mjaftueshëm ligje që bëjnë filtrimin e politikanëve

Grupi Parlamentar i PD-së dorëzoi në Kuvend tre propozime për amendimin e Kushtetutës; zhbërjen e ndryshimeve të Kushtetutës për sistemin zgjedhor të miratuara nga...

PS e Vlorës merret në dorëzim nga Ahmetaj që nuk shmang debatin për kryebashkiakun Leli: E ka thënë kryeministri s’do ketë surpriza, nuk ndryshojmë...

Ministri Arben Ahmetaj dhe sekretari i përgjithshëm i PD, Damian Gjiknuri kanë zhvilluar sot në Vlorë një takim me strukturat e partisë në këtë...

A janë nën shënjestrën e SHBA të përmendurit nga Basha në ditën e parë të Kuvendit? Ja kush ishin të përmendurit e kreut të...

Lulzim Basha përjashtoi ish-kryetarin Sali Berisha nga grupi parlamentar i PD, dhe dje u shfaq para mediave, duke përmendur jo pak, por plot 14...

Gjiknuri i përgjigjet Bylykbashit e Vasilit: Për 3 muaj u kërkuam të na sillnin shembullin e një vendi europian dhe nuk e sollën, sot...

Përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri i është përgjigjur përfaqësuesve të opozitës së bashkuar, Oerd Bylykbashit dhe Petrit Vasilit për sa i...

Lajmet e fundit