Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Gjergj Ruli

Pezullohet Izmir Smajlaj, kreu i Federatës së Atletikës dhe sekretari, dyshohet se mashtruan me rezultatin për të hyrë në Lojërat Olimpike

Atleti Izmir Smajlaj është pezullua përkohësisht nga Njësia e Integritetit të Atletikës (AIU) të premten së bashku me dy zyrtarë të lartë të trupit...

Meta vlerëson me Dekoratën “Nderi i Kombit”, atletin e njohur Gjergj Rulin

Presidenti Ilir Meta sot në Durrës i ka akorduar legjendes së atletikës dhe sportistit, Gjergj Ruli sot Dekoratën e lartë "Nderi i Kombit". “Me anë...

Lajmet e fundit