Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

Gjergj Kohila

I akuzuar për trafik me Habilajt, lihet në burg ish-Shefi i Policisë në Vlorë

Është lënë në burg Gjergj Kohila, ish-shef i Policisë në Sektorin e Luftës kundër Krimit të Organizuar në Vlorë, pasi akuzohet për trafikimin e...

Gjykata e Posaçme dënon me 12 vite burg Gjergj Kohilën, ish-shefi i Policisë i lidhur me “Habilajt”

Gjergj Kohila, ish-shef i Policisë në Sektorin e Luftës kundër Krimit të Organizuar në Vlorë, është dënuar me 12 vite burg. Gjykata e Posaçme...

SPAK kërkon 12 vite burg për Gjergj Kohilën, ish-shefi i policisë akuzohet për bashkëpunim me “Habilajt” në trafikun e kanabisit

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK ka kërkuar 12 vite burg për ish-shefin e Sektorit të Luftës Kundër Krimit të...

Lajmet e fundit