Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Gjergj Doçi

“S’kemi lekë u thash”, flet kryefamiljari që i grabitën shtëpinë në Lezhë: Hajdutët ishin veshur me maska kishin dhe armë, më goditën në kokë...

Gjergj Doçi pronari i banesës që ra pre e një grabitje ditën e sotme në fshatin Spiten të Lezhës, ka folur për media dhe ka...

Lajmet e fundit