Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Gjergj Dedaj

Vendim i papritur nga Vjosa Osmani, shkarkon ambasadorin në Maqedoninë e Veriut dhe detyrën e merr bashkëshorti i saj

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dje shkarkoi 12 ambasadorë të Kosovës në gjithë botën, pas kërkesës që iu bë asaj që të shkarkonte ambasadorët...

Lajmet e fundit