Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gjergj cukali

Si u gjetën magazinat e armëve me “Google Maps”, detaji që i lidh me vrasjen e Santiago Malkos

Magazinat të mbushura plot me armatim të lehtë dhe të rëndë në Tiranë u zbuluan nga bashkëpunimi i Enver Jamakut me prokurorinë. Ky i fundit...

Vrasja tronditëse e Arben BILALIT, Gjykata e Aperlit fal Gjergj CUKALIN

Në vitin 2016, Cukali u arrestua si drejtues i trafikut kokainë në Tiranë. Ndërkohë, ai lëvizte me dokumente të falsifikuara. Në 2018 u...

Ekzekutoi ish-policin Bilali te dera e shtëpisë, Gjykata jep VENDIMIN ‘të fortin’ e ‘Myslym Shyrit’

Gjykata e Tiranës jep vendimin për Gjergj Cukalin, autorin e dyshuar të vrasjes së ish-policit Arben Bilali në Tiranë, në janar të këtij viti....

Ekzekutoi Arben Bilalin, DALIN PAMJET: Si u arrestua ‘i forti’ i ‘Myslym Shyrit’

Dalin pamjet e arrestimit të Gjergj Cukalit, autori i dyshuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali në Tiranë. 40-vjeçari është personazh...

Ekzekutoi te dera e shtëpisë Arben Bilalin, kush është Gjergj Cukali, i forti i ‘Myslym Shyrit’ dhe mik i Shullazit

Policia ka arrestuar sot autorin e dyshuar të vrasjes së ish-policit Arben Bilali në Tiranë, në janar të këtij viti. Burime nga blutë bënë...

Lajmet e fundit