Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
16 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

gjendet

U zhduk një javë më parë, gjendet e reja shqiptare në Greqi (EMRI-FOTO)

Në këtë vigjilje Krishtlindjesh një lajm i mirë ka gëzuar familjen e Aurora Micit, vajzës shqiptare që u shpall e zhdukur në Greqi. ...

Gjendet trupi i pajetë i një të riu, dyshohet se është vrarë

Një person është gjetur i vdekur pak momente më parë. Viktima është gjetur në zonën e “Zogut të Zi” në Fier....

Gjendet i vdekur një burrë në Vlorë, dyshohet se është hedhur nga pallati (DETAJE)

Gjendet i vdekur një burrë në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “28 nëntori”, ku burri rreth 68 vjeç me iniciale L.M.,...

Gjendet e vrarë avokatja në garazhin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë raportohet në Greqi. Një avokate 33 vjeçare është gjetur e vrarë në garazhine vilës së saj. ...

E rëndë, 44-vjeçari i jep fund jetës, familjarët e gjejnë të vetëvarur në banesë

Një 44 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Prrenjas.  Burime nga policia sqarojnë se bëhet fjalë për L.V., 44 vjeç, nga fshati Farret....

Gjendet një GRUA e plagosur në rrugë, dyshimet e para

Gjendet një grua e plagosur në Pogradec. Burime nga policia bëjnë me dije se gruaja rreth 40 vjec u gjet e plagosur në rrugë...

Gjendet një i vdekur te sheshi “Flamuri” në Vlorë

Gjendet një trup i pajetë te sheshi “Flamuri” në Vlorë. Mësohet se bëhet fjalë për njëmashkull. Ndërsa viktima ende nuk është...

Ranë në lumë, gjendet trupi i pajetë i policit të dytë të zhdukur

Ministria e Forcës së Sigurisë së Kosovës, njofton se ka gjetur trupin e pajetë, të policit Armend Trena, në lumin Lepenc. “Njësitë...

Gjendet austriakja e humbur në Llogara, ja gjendja e saj

Pas 9 orë kërkimesh, gjendet austriakja e humbur në Llogara. Sipas policisë dhe banorëve të zonës që ndihmuan në kërkim, ajo është shëndoshë...

Lajmet e fundit