Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

gjendet

U shpall i humbur, gjendet 5 vjeçari në Tiranë, pas disa orë kërkimesh

Një djalë 5 vjeçar u raportua se humbi ditën e djeshme në zonën e Brrylit në Tiranë. Mirëpo, një lajm i...

Humbi pasditen e djeshme në Kombinat, gjendet 5 vjeçarja Melisa Jashari

Është gjetur sot  vajza 5 vjeçare Melisa Jashari e cila kihste e humbur pasditen e djeshme në zonën e Kombinatit në Tiranë. ...

Gjendet një tjetër makinë e djegur, dyshohet e grabitësve të 7 milion eurove në Rinas

Një tjetër makinë e djegur është gjetur para pak minutash në afërsi të Kamzës. Dyshohet se makina është përdorur nga grabitësit...

E rëndë në Shkodër, gjendet burri i mbytur në lumë

Gjendet një person i mbytur në lumin e Bunës në Shkodër Mësohet se burri rreth të 50-ave, është gjetur rreth orës...

E rëndë, gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Elbasan. Një trup i pajetë është gjetur në lumin Shkumbin,...

Gjendet i vdekur në det një 12-vjeçar shqiptar në Greqi

Gjendet i vdekur në det një 12 vjeçar shqiptar në Rodos. Mediat greke bëjnë me dije se i mituri është...

Tronditëse, gjendet një trup në rrënojat e avionit që udhëtonte Emiliano Sala

Gjendet një trup në rrënojat e avionit që mbante futbollistin Emiliano Sala dhe pilotin David Ibbotson, shkruan BBC. Avioni u...

Gjendet në Itali skelet i murosur në vilë, dyshohet shqiptar

Gjendet një skelet i murosur në Itali në një vilë të shekullit të tetëmbëdhjetë. Mediat italiane raportojnë se skeleti dyshohet se i përket një...

Lajmet e fundit