Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

gjenden turistet

Humbën dje në zonat e thella të Valbonës, gjenden sot dy turistët e huaj

Gjenden dy turistët e huaj të cilët humbën gjurmët që prej ditës së djeshme në zonat e thella të Valbonës, shkruan newsbomb.al. Ata janë...

LAJMI FUNDIT/ Gjenden turistët e zhdukur në Korab

Pas alarmit për zhdukjen e turistëve në Korab, forcat e policisë janë vënë në lëvizje dhe pas kërkimeve i kanë gjetur ata në malin...

Lajmet e fundit