Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Gigi Hadid

Gigi dhe Zayn më të lumtur se kurrë, publikojnë foton e parë familjare me vajzën e tyre

Modelja e njohur Gigi Hadid dhe Zayn Malik kanë postuar foton e parë familjare me vogëlushen e tyre, e cila erdhi në jetë pak...

Kunata shtatzënë, reagon për herë të parë Dua Lipa: Jemi shumë të emocionuar

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka reaguar për herë të parë lidhur me shtatzëninë  e kunatës së saj, modeles Gigi Hadid. ...

Gigi Hadid dhe Zayn Malik do bëhen prindër për herë të parë

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik do të bëhen prindër për herë të parë. 'The Sun' raporton se modelja 25-vjeçare...

‘Po bën bujë’, kush është modelja shqiptare që Gigi Hadid e postoi në Instagramin e saj (Foto)

Trejsi Sejdini prej disa kohësh ndodhet në SHBA si modele dhe gjithashtu dëshiron të ndjekë studimet në ‘The New York performing arts academy’. ...

Si i ka marrëdhëniet Dua Lipa me kunatën? Ky koment i tregon të gjitha

Menjëherë pas ndarjes nga Isac Carew, këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa filloi një histori dashurie me Anwar Hadid. Ata...

Gigi Hadid dhe Zayn Malik i japin fund lidhjes

Ka përfunduar lidhja e modeles, Gigi Hadid me Zayn Malik. Pas disa javësh spekulime, burime të shumta tregojnë për Us...

Lajmet e fundit