Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

Gianni De Biasi

TRAGJEDIA e Shqipërisë bën jehonë në Itali, DE BIASI jep mesazhin e rëndësishëm për shqiptarët: Guxim dhe shumë forcë reagimi!

Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit Gianni De Biasi shpreh dhimbjen dhe hidhërimin e thellë për vdekjen e 18 personave nga tërmeti ditën e...

VIDEO EMOCIONUESE/ Gianni De Biasi mesazh nga Italia: Forca Shqipëria ime, Shqipëri e Madhe…

Ish trajneri i dashur i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi, ka dërguar një video mesazh për Temporën e Sonila Meços ku përshëndet të gjithë...

Rikthehet në Shqipëri Gianni De Biasi, bën deklaratën surprizë

Ish trajneri i kombëtares shqiptare, i cilësuar si një nga trajnerët më të mirë i kuqezinjve, Gianni De Biasi është rikthyer në Shqipëri. ...

Pas Alaveshit, De Biazi drejt klubit të njohur të Serie A

Xhani De Biazi kur u largua nga skuadra “Kuq e Zi” shkoi në Spanjë për të drejtuar Alaveshin, por nuk pati shumë sukses. ...

Befason De Biazi: Shpresoj të drejtoj Realin e Madridit

Gianni De Biasi është konsideruar si trajneri më i suksesshëm i kombëtares shqiptare të futbollit. Por që pas largimit nga kombëtarja jonë karriera...

E papritur, Gianni de Biasi shkarkohet si trajner i Alaves, zbulohet arsyeja e fortë

Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare Gianni de Biasi nuk ja ka dalë dot me sukses aventurës së tij në La Liga ne drejtim të skuadrës...

De Biazi me “dorë të hekurt”, lë në stol djalin e Zidane

Pas mbërritjes së tij në stolin e Alaveshit, Giani De Biazi ngjalli shpresën te tifozët se klubi mund të mbijetojë në Premiera Divizion. ...

Rrëfehet De Biasi, kjo është arsyeja që më largoi nga Shqipëria

Ish-trajneri i kombëtares Gianni De Biasi, ditën e sotme u zyrtarizua në  stolin e ekipit spanjoll Alavesh, i cili në këtë fillim kampionati ka...

Rrëfehet De Biazi, këtë ves të shqiptarve nuk e kam pëlqyer kurrë

Pavarsisht se është larguar nga drejtimi i kombëtares shqiptare, Gianni De Biazi nuk mund të rrijë dot larg nga vendi ynë dhe duket sikur...

Lajmet e fundit