Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Gëzim Toçila

E ndoqi me vrap dhe e vrau pas shpine, ZBULOHEN detaje nga tragjedia në Elbasan: Ish-efektivi që vrau gruan në sy të djemve u...

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen tragjike që ndodhi ditën e sotme në Elbasan, ku 58-vjeçari Koço Buzo vrau me kallashnikov gruan...

Lajmet e fundit