Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Gëzim Sufaj

Operacionalja dhe ‘Shqiponjat’ u prishin pazarin e drogës shkodranëve: 4 të arrestuar, mijëra fara dhe hashash i sekuestruar (VIDEO-EMRAT)

Artan Marku, Gëzim Sufaj, Drilon Halilhakaj dhe Dodë Frroku janë arrestuar në kushtet e flagrancës gjatë një operacioni antidrogë që është zhvilluar në Shkodër....

Lajmet e fundit