Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

gezim koleci

Mbushën Matin me drogë, Gjykata jep 71 vite burg për 13 të arrestuarit e “Kepit të Vozajve”

Gjykata e Dibrës ka dënuar me 71.6 vite burg në total, 13 të arrestuarit e operacionit "Kepi i Vozajve". Në janar të vitit 2022,...

Mbushën me drogë fshatin në Dibër, Gjykata lë në burg 14 të arrestuarit e dy fiseve Koleci e Gjeçuka

Gjykata e Matit ka lënë sot në burg 14 të arrestuarit e dy fiseve Koleci e Gjeçuka, të cilët u arrestuan dy ditë më...

Kryeplaku i fshatit dhe dy djemtë drejtonin grupin e drogës, arrestohen 14 anëtarët e dy fiseve Koleci e Gjeçuka në Dibër (EMRAT – E...

Katërmbëdhjetë (14) anëtarët e një grupi kriminal që merrej me kultivimin dhe shitjen e bimëve narkotikëve janë arrestuar nga Policia e Dibrës, në bashkëpunim...

Lajmet e fundit