Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Gezim Brami

“Të gjithë kanë qenë këtu nga Ramiz Alia te Nano”, 38 vite punë te burgu 313, historia e nën/Inspektor Bramit, pasioni për uniformën dhe...

Gazetari Edmond Arizaj tregon historinë e nën/Inspektor Gëzim Brami, i cili prej 38 vitesh punon në Burgun 313. Brami tregon pasionin për punën e tij,...

Lajmet e fundit