Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Getoar Selimi

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! “Picirrukja” e Marinës dhe Getoarit vjen në jetë

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Bebushja e çiftit ka ardhur...

Merr fund dilema! Marina Vjollca me këto foto e thotë njëher e mirë gjininë e bebit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi ka qenë Marina ajo e cila ka ndarë me ndjekësit...

Me pushime në Dubai, Marina Vjollca pozon duke marrë rreze në varkë: Kokrrën e qejfit….

Një ditë pasi konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u zhvendosën në Dubai, aty...

Dhanë lajmin e mirë se do të bëhen prindër, Marina dhe Getoari “arratisen” drejt Dubait (FOTO)

Dubai është kthyer në destinacionin e preferuar të vipave për të kaluar pushimet. Vetëm një ditë pasi dhanë lajmin e mirë se do të bëhen...

Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Marina dhe Getoar

Marina Vjollca dhe Getoar Selmi janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi në rrjetet sociale qarkullon lajmi se Marian është...

Getoari bën gjestin special për Marinën, i dhuron skulpturën me fytyrën e saj të gdhendur për ditëlindje (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka festuar dje 31-vjetorin e lindjes, ku ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga miqtë e të afërmit...

Agon Amiga flet për marrëdhënien me Getoarin: I kemi ndërprerë kontaktet në mënyrë banale

Agon Amiga dhe Getoar Selimi janë dy nga artistët më të njohur në estradën shqiptare, që vite më parë sollën revolucionin në zhanrin hip-hop....

Fansat të bëhen gati! Getoar Selimi paralajmëron surprizën (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, duket se xsë fundmi është duke punuar për një projekt të ri të tijin. “Vjen...

Marina Vjollca publikon FOTON provokuese në prehrin e Getoarit, por i dalin të brendshmet sheshit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dinë gjithmojnë si t’i bëjnë mediat t’i kthejnë sytë nga ta. Çifti shumë i pëlqyer nuk...

Publikon FOTON e nxehtë nga pushimet, Marina zgjedh fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e Getit

Sot është njën ditë e veçantë për çiftin e njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Reperi feston sot ditëlindjen. Ndërsa, Marina...

Lajmet e fundit