Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

Gerti Selimaj

Akuzohet se vrau 2 vëllezërit në Vlorë, gjykata nxjerr nga burgu Gerti Selimajn, u ekstradua në Shqipëri pak ditë më parë

Gerti Selimaj, i arrestuar në Itali për vrasjen e dy vëllezërve në Vlorë, Beqir dhe Elmaz Hasho, dhe i ekstraduar vetëm pak ditë më...

Vrau dy vëllezërit në Vlorë në 1998, ekstradohet nga Italia drejt Shqipërisë autori 47-vjeçar (Emri – Foto)

Ekstradohet nga Italia drejt vendit tonë, një 47-vjeçar i shpallur në kërkim për vrasjen e dy vëllezërve, në Vlorë.   Bëhet me dije është ekstraduar nga...

EMRI/ Vrau 2 vëllezërit Hasho para 23 vitesh në Vlorë, arrestohet autori (SI NDODHI NGJARJA)

Policia italiane ka arrestuar së fundmi Gerti Selimaj, autorin e vrasjes së dy vëllezërve Beqir dhe Elmaz Hasho në Vlorë, ngjarje e ndodhur para...


Lajmet e fundit