Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

gerta LokuGerta loku perlot parlamentin

Aktivisti “kapet” me Opozitën për mirditoren: Bëjani mor autogolin Ramës, pse ja bëni vetes, o Lulzim po pse o njeri?

Nuk kanë të ndalur reagimet dhe kundër reagimet për fjalimin e fermeres nga Mirdita Gerta Loku që foli sot në parlament. ...

Pas fjalimit të mirditores, Deputeti i PD u “përvishet” kolegëve: Krokodila që bëjnë sikur qajnë

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka reaguar pas fjalimit të Gerta Lokut në parlament. Në reagimin e tij në rrjetet...

Pas fjalimit gozhdues në Kuvend Niko Peleshi takon Gertën mirditore dhe jep një mesazh

Fjalimi i Gerta Lokut në foltoren e parlamentit ditën e sotme tërhoqi vëmendjen e të gjithë opinionit publik shqiptar. Një nga...

Fjalimi i mirditores në Parlament, reagon gazetari: Patetizëm, do e përdorin si histori suksesi

Pas fjalimit të mirditores Gerta Loku në parlament ditën sotme, ku pjesa më e madhe e opinionit publik u solidarizua me të, kanë ardhur...

Lajmet e fundit