Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

gerta heta

Gerta Heta tregon për humbjen e njërës prej vajzave: Me Gean ka vdekur dhe një pjesë e imja…

Prezantuesja Gerta Heta së fundmi ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë me bashkëshortin, Matko Djarmati. Një dashuri mjaft e bukur e cila ka kaluar...

Lajmet e fundit