Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

gerta duraku

Biznesmeni dhe ish-deputeti i PS: 400 milionë euro dalin nga shezlongët, shteti merr vetëm 3.5 milionë; Gjithë kjo pasuri në dorën e një nëpunësi...

Shyqyri Duraku, biznesmen dhe ish-deputet i PS bën një llogari për të ardhurat që nxjerrin personat që përdorin shezlongët në plazh. Babai i deputes...

Lajmet e fundit