Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Gert Shehu

FOTO/ Sali Berisha “blindohet” me truproja pas incidentit me Gert Shehun

Ish-kryeministri Sali Berisha ka lënë ambientet e selisë blu për t’ju drejtuar bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. Në mesin e mijëra protesutesve ajo që vihet re...

Goditi me grusht Sali Berishën, Gjykata e Apelit lë në burg Gert Shehun

Gjykata e Apelit ka lënë në burg 31-vjeçarin Gert Shehu, i cili më 6 dhjetor goditi me grusht kreun e PD-së, Sali Berishën. Ishte prokurorja...

Goditi me grusht Berishën, Gerti Shehu del sot para Gjykatës, avokati kërkon shtrimin në spitalin psikiatrik

Gjykata e Apeli do të marrë sot në shqyrtim ankimimin nga avokati i Gerti Shehut. 31-vjeçari goditi me grusht kreun e PD, Sali Berisha...

Goditi me grusht Berishën në fytyrë, Gert Shehu kërkon zbutje të masës së sigurisë: Mos më lini në burg!

Avokati i 31 vjeçari Gert Shehu ka dorëzuar ankimimin ndaj vendimit të Gjykatës së Shkallës së Parë që e la atë në burg. Shehu akuzohet...

Gert Shehu fal truprojat e Sali Berishës, edhe pse e rrahën nuk do t’i padisë

Gert Shehu, 31 vjeç nga Tepelena që goditi me grusht ish-kryeministrin dhe kryetarin aktual të PD, Sali Berisha, ka vendosur të mos i padisë...

Goditi me grusht Sali Berishën, Gert Shehu lihet në burg, flet avokati: Kërkuam shtrim në spital për shkak të gjendjes së tij mendore

Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” për 31-vjeçarin, Gert Shehu, i cili më 6 Dhjetor sulmoi me grusht kryetarin e Partisë Demokratike, Sali...

“Nuk po e bëj për politikë”, Berisha liston arsyet se pse Edi Rama është porositësi i sulmit ndaj tij

Ish-kryeministri Sali Berisha në konferencën e përjavshme me gazetarët është ndalur te ngjarja e datës 6 Dhjetor, ku gjatë protestës së opozitës ai u...

Grushti i organizur nga vetë Berisha, Lorenc Vangjeli: Doktori më mirë do pranonte plumbin se poshtërimin

Analisti Lorenc Vangjeli mbrëmjen e sotme ka komentuar skenarët të cilët qarkullojnë në lidhje me ngjarjen e ndodhur më 6 Dhjetor, ku ish-kryeministri Sali...

Sali Berisha u shfaq me syze, Alfred Lela e krahason me aktorin e famshëm të “Hollywood”, ish-kryeministri nuk e mban të qeshurën

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme në daljet e tij publike u shfaq me syze për tu përpjekur për të mbuluar hematomat e shkaktuara...

Zbulohet kanali në Youtube i sulmuesit të Berishës, postonte vargje “rap” pa shumë lidhje por dhe një vjershë për Nevaldo Hajdarin

Sulmuesi i ish-kryeministrit Sali Berisha, Gert Shehu ishte përdorues i rrjetit social Youtube, ku rezulton se ka postuar dhjetra video që përforcojnë idenë se...

Lajmet e fundit