Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

germime ilegale

AFP: Në Shqipëri gërmohet kudo, grabitësit kërkojnë thesaret në qytetet antike dhe furnizojnë tregun e zi global

Agjencia Franceze e Lajmeve i ka kushtuar një artikull gjuajtësve të thesareve antike në territorin e Shqipërisë. Media franceze shkruan se në Shqipëri gërmohet kudo,...

Lajmet e fundit