Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Gerd Hoxha

Vettingu e konfirmoi në detyrë, Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e gjyqtarit të Tiranës Gerd Hoxha

Komisioneri Publik ankimon vendimin për konfirmimin në detyrë të gjyqtarit të Tiranës Gerd Hoxha. Komisioneri kërkon që vendimi i shkallës së parë të vettingut...

KPK konfirmoi në detyrë gjyqtarin e Tiranës Gerd Hoxha, ONM i kërkon Komisionerit Publik të ankimojë vendimin dhe të kërkojë shkarkimin e tij

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) i ka kërkuar Komisionerit Publik të ankimojë vendimin për gjyqtarin e Tiranës Gerd Hoxha.Hoxha u konfirmua në detyrë në...

Gjyqtari i Tiranës del sot në vetting, si ka ndryshuar pasuria në vite e Gerd Hoxhës

Gjyqtari Gerd Hoxha i Gjykatës së Tiranës do të përballet sot më 1 qershor me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që po...

Kush është gjyqtari që dënoi për shpifje Lulzim Bashën dhe sapo i dha të drejtë Shkëlzen Berishës, zbardhet VENDIMI i plotë

Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtor ditën e sotme kreun e PD Lulzim Basha, i cili ishte i akuzuar për shpifje nga kreu i...

Anëtarët e KLD promovojnë familjarët në gjyqësor: Po bëjmë emërime si Xhon Kenedi që kishte vëllanë kryeprokuror

Këshilli i Lartë i Drejtësisë zhvilloi 3 mbledhje të njëpasnjëshme në muajin nëntor, gjatë të cilave u emëruan në vendet vakante 33 gjyqtarë. Ndërkohë...

Lajmet e fundit