Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Georigna Rodriguez

“Zbehet” shkëlqimi i Georgina Rodriguez, stilistja i “rrëmben” vëmendjen dhe nxjerr të pasmet në Festivalin e Kanës (FOTO)

Vëmendjen në Festivalin e Kanës e rrëmbyen dje padyshim bashkëshortja e Ronaldos, Georigna Rodriguez dhe stilidtja Kimberley Garner, e cila me fustanin e saj...

Lajmet e fundit