Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

george soros

Denoncimi i dhëndrit të Berishës: George Soros do hapë pus nafte në Nartë, në Zonën e Mbrojtur! Ku është Prokuroria?

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka denoncuar se brenda zonës së mbrojtur në Nartë, George Soros do të hapë...

“Kam marrë 38 mijë euro nga George Soros”, Ylli Rakipi “çuditet” nga deklarata e Altin Goxhajt: Ua ca thua?! Unë maksimumi ndonjë biletë avioni….

Avokati Altin Goxhaj ka deklaruar se ka marrë para nga fondacioni Soros dikur, duke zbuluar e dhe shumën e lekëve. Teksa ishte i ftuar...

“Miliarderi Soros e njeh Berishën vetëm si emër”, Rama për “non grata-n” e ish-kryeministrit: Unë di edhe shumë gjëra të tjera, por për shkak...

Kryeministri Edi Rama foli mbrëmjen e sotme dhe për “non grata-n” e Berishës nga SHBA, pasi ai ishte i pari që parashikoi se ish-kryeminsitri...

Edi Rama “provokon” me George Soros: Një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej disa ditësh në SHBA, i shoqëruar nga ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim. Në New York kryeministri është takuar edhe...

“Me shokun tim Edi Rama”, djali i George Soros poston foto me kryeministrin: Po vazhdon të tregojë udhëheqje frymëzuese në Shqipëri dhe gjithë botën

Alex Soros, djali i filantropit George Soros është parë shpeshherë në Shqipëri kohët e fundit, ku pak ditë më parë ka vizituar edhe afganët...

Djali i George Soros kalon pushimet në Shqipëri dhe poston foton me Ramën: Kënaqësi të takohem me mikun tim!

Alex Soros, djali i filantropistit George Soros, po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar. Ai ka postuar një foto teksa shihet në shoqërinë e kryeministrit...

Blinken e shpalli “non grata”, Sali Berisha merr “vendimin” e papritur: Çfarë pritet të ndodhë sot te “ROGNERI”

Sekretari Amerikan i Shtetit Antony Blinken, përmes një vendimi të papritur lajmëroi dje se kishte shpallur “non grata”(person të padëshiruar për të hyrë në...

Xhorxh Soros jep 130 milionë $ për koronavirusin: Përfitojnë emigrantët pa dokumenta dhe familjet në nevojë

George Soros, miliarderi filantropist, ofron më shumë se 130 milion dollarë përmes fondacionit të tij për të luftuar koronavirusin, me 37 milionë dollarë që...

Presidenca REAGON për takimin e METËS me djalin e SOROS: E kërkuan vetë (E plotë-Foto)

“Presidenti Meta i njohu me shqetësimet e Tij, të bëra edhe publike, për përpjekjet e qeverisë për kapjen e institucioneve të drejtësisë, e...

Djali i miliarderit George Soros në Tiranë, selfie me Ramën: Ja për çfarë do flasim

Djali i miliarderit të njohur George Soros ka ardhur sot në Tiranë, ndërsa pak më parë ka postuar një foto me kreyministrin Rama. ...

Lajmet e fundit