Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

George Papandreou

Rama shpalos në Athinë planin me 5 pika: Jemi “të parët” për energjinë dhe bujqësinë! Do ndërtojmë 4 porte turistike dhe “koridorin blu” (E...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është duke mbajtur fjalën e tij në edicionin e 23-të “Symi Symposium”, organizuar e drejtuar nga ish-kryeministri George Papandreou...

Lajmet e fundit