Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

George Michael

Mjekësia ligjore publikon rezultatet, zbulohen arsyet e vdekjes së parakohshme të George Michael

Mjekësia ligjore ka zbardhur sot rezultatin e ekspertizës mjeko-ligjore të këngëtarit të famshëm, George Michael dhe ka zbuluar se vdekja e tij ka ardhur...

I dashuri i George Michael thyen heshtjen: Nuk do ta harroj kurrë momentin kur e gjeta të vdekur

Ka folur për herë të parë i dashuri i këngëtarit të njohur George Michael që ndërroi jetë sot, duke e konsideruar një moment shokues...

Madonna e zemëruar pas vdekjes së artistit legjendar: Shko q** tani…

2016 ka qenë një vit i zi për muzikën botërore pasi shumë artistë kanë ndërruar jetë dhe disa prej tyre në moshë të re....

15 këngët më të bukura që George Michael la pas

George Michael nuk jeton më, por pasuria që ai i la muzikës botërore do të jetojë gjatë. Autor i shumë këngëve, George do të...

Shuhet legjenda e muzikës botërore, George Michael

Është shuar në moshën 53 –vjeçare legjenda e muzikës botërore, George Michael. Lajmi është bërë i ditur nga publicisti i tij....

Lajmet e fundit