Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Gentiana Xhelili

Probleme me pasurinë dhe profesionalizmin, vettingu shkarkon nga detyra gjyqtaren e Vlorës Gentiana Xhelili

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK shpalli sot vendimin për shkarkimin nga detyra të gjyqtares së Gjykatës Administrative të Vlorës, Gentiana Xhelili. Gjyqtarja Gentiana Xhelili...

Lajmet e fundit