Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Gentian Nushi

Lushnja shembull, pas numërimit të votave kryetarët e PS dhe PD pranojnë rezultatin e pozojnë së bashku (FOTO)

Këto zgjedhje nuk kanë pasur vetëm anë negative, vrasje, plagosje apo sherre, por edhe “paqe” mes kundërshtarëve politikë. Lushnja i është bashkuar shembullit të...

Lajmet e fundit