Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gentian kore

Zbardhet dosja e “Varrit të Bamit”: Policët thonë se gazetari u pengoi operacionin, del EMRI i personit në kërkim, mori kokainën dhe iku

Dy ditë më parë agjentë të antidrogës në Tiranë, zhvilluan një operacion në zonën e “Varrit të Bamit”, ku u kapën disa anëtarë të...

Lajmet e fundit