Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

gentian doda

Liroi Gentian Dodën në këmbim të parave, ish-gjyqtari kërkon t’i kthehen 30 mln lekët e sekuestruara

Ish-gjyqtari Shkëlqim Miri, i akuzuar për korrupsion, kërkon t’i kthehet 30 milion lekët e sekuestruara. Miri është paraqitur te Krimet e...

I shpëtoi dënimit për vrasje duke korruptuar gjykatësin, lihet në burg Gentian Doda

Doli sot para trupit gjykues të Krimet e Rënda Gentian Doda, shqiptari i akuzuar për dy vrasje në vitin 1997 në Burrel, por që...

Korruptoi gjykatësin dhe i shpëtoi dënimit për vrasje, ekstradohet nga Anglia i shumëkërkuari Gentian Doda

Ekstradohet nga Londra drejt vendit tonë Gentian Doda, shqiptari i akuzuar për dy vrasje në vitin 1997 në Burrel, por që arriti t’i shpëtojë...

I shpëtoi dënimit pasi korruptoi gjykatësin, arrestohet në Angli i shumëkërkuari Gentian Doda

Arrestohet në Britaninë e Madhe Gentian Doda, shqiptari i akuzuar për dy vrasje në vitin 1997 në Burrel, por që arriti t’i shpëtojë dënimit...

Ndërmjetësoi uljen e dënimit për Gentian Dodën, prokuroria kërkon një vit e 8 muaj burg për Alban Bucin

Gjykatësi Shkëlqim Miri, favorizoi të dënuarin për vrasje, Gentian Dodën, rast ndaj të cilit shtetasi Alban Buci akuzohet si ndërmjetës.  Sektori...

Skandali / Prokuroria e Krujës pushon çështjen, Gentian Doda rifiton lirinë

Lirimi i Gentian Dodës i kushto shumë gjyqtarit të Apelit në Tiranë, Shkëlqim Miri i cili u ndalua nga Prokuroria e Krimeve të Rënda...

Jeta në burg e Gentian Dodës, mes purove kubaneze e kanavacave

  Përgjimet Tri ditë para arrestimit të gjyqtarit Shkëlqim Miri dhe të afërmit të tij, Kujtim Miri, mes të dyve, të akuzuar për...

Seria e vrasjeve në Mat, nëna e Gazmir Dedjas letër kryeprokurorit e ministrit: Tre djemtë mu vranë nga vëllezërit Doda, dua drejtësi

Një vit më parë, nëna e moshuar e të ndjerit Gazmir Dedja i vrarë në 1997-ën pas serisë së vrasjeve mes dy fiseve në...

Lajmet e fundit