Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

gentian beqiri

Urdhëruan vrasjen e babë e bir në Elbasan, SPAK kërkon burg përjetë për Ardjan Çapjan dhe 71 vite për bashkëpunëtorët

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar dënimin me burgim të përjetshëm për biznesmenin Ardjan Çapja. Po ashtu, burg përjetë është kërkuar në gjykatë dhe për...

Procesi ndaj Ardian Çapjas, zbardhet dëshmia e të penduarit: I kërkoj ndjesë nënës…

Ervis Bardhi, i penduari i drejtësisë në çështjen në ngarkim të Ardian e Florenc Çapjes e të tjerëve të akuzuar për vrasjen e Gentian...

Gjykata e Posaçme kalon në gjyq dosjen për vrasjen e babë e bir në Elbasan, i akuzuar Ardian Çapja dhe bashkëpunëtorët e tij

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka kaluar për gjykim dosjen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, babë e bir...

SPAK jep njoftimin zyrtar për grupin “Çapja”: Akuzohen për vrasjen e Gentian e Nezir Beqirit dhe 3 vepra të tjera penale, së bashku me...

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka dërguar ditën e sotme në Gjykatë dosjen e Ardian dhe Florenc Çapjas, të cilët akuzohen për vrasjen e Nezir...

Vrasje dhe grup kriminal, Prokuroria Speciale iu komunikon akuzat Ardian dhe Florenc Çapjas

Prokuroria Speciale i komunikon akuën Ardian dhe Florenc Çapjas, xhaxhai dhe nipi që akuzohen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit. Ata u arrestuan...

Apeli i Posaçëm shqyrton sot kërkesën e Ardian Çapjas, i akuzuar për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit në Elbasan

Ardian Çapja, i akuzuar nga Prokuroria Speciale SPAK si urdhërues i vrasjes së babë e bir (Gentian dhe Nezir Beqiri) në vitin 2012, kërkon...

I shpëtoi 4 atentateve, kush është ARDIAN ÇAPJA, historia e HASMËRISË me familjen MEMA dhe akuza për ekzekutimin e babë e bir brenda shtëpisë...

Forcat Speciale ndaluan sot në Elbasan Ardjan Çapjan, i akuzuar nga Prokuroria për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqiri, në vitin 2012. Në kërkim,...

Babë e bir u vranë në Elbasan, Gjykata urdhëron të merren në pyetje dy anëtarë të fisit Çapja dhe motra e viktimës Gentian Beqiri

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani ka urdhëruar prokurorinë që të kryejë hetime të mëtejshme për vrasjen Gentian dhe Nezir Beqirit, në gusht të vitit...

Lajmet e fundit