Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

genta ismajli

U tha se është në pritje të ëmbël, reagon Genta Ismajli (FOTO)

Disa ditë më parë në disa medie qarkulluan lajme se Genta Ismajli është në pritje të ëmbël. Pas këtyre lajmeve Prive konformoi shtatzëninë e këngëtares,...

Pas Selvies së Shpat Kasapit edhe Genta Ismajli shtatzënë për herë të parë, dalin fotot e këngëtares me barkun e rrumbullakosur

Prej kohësh në media është aluduar se këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli është në pritje të ëmbël.  Në rrjet kanë qarkulluar foto të saj me disa...

“Kokë e këmbë” të dashuruar, Genta dhe Usta shfaqen duke shkëmbyer puthje pasionante (FOTO)

Këngëtarja Genta Ismajli është duke shijuar historinë e dashurisë me partnerin e saj turk, Usta. Dyshja nuk heziton të tregojë hapur ditët e lumtura që...

‘Po na frikëson si je bërë’, ndjekësit ‘kryqëzojnë’ Genta Ismajlin për pamjen: Plastikë krejt, katastrofë… (FOTO)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka qenë gjithmonë e komentuar në show bizin shqiptar. Ajo njihet për stilin dhe natyrën e saj energjike. ...

I dashuruar marrëzisht me këngëtaren, ja çfarë ‘sakrifice’ bën biznesmeni turk për Genta Ismajlin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli duket se po e shijon shumë lidhjen e saj me biznesmenin turk Hyseyin Usta. Nga fotot që postojnë ata...

Shtatzënë për herë të parë? Genta Ismajli publikon foton

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmeni turk, Hysen Usta prej disa kohësh. Dyshohet se këngëtarja është në...

Lajmet e fundit