Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Gent

Doktori i Fiks-it e thotë për herë të parë: Jam në një lidhje dashurie!

Gent Pjetri i njohur për publikun si "Doktori", mori sërish vëmendjen e medies me rikthimin e tij në televizion. Ai ka zbuluar mbrëmjen e...

Herën e parë e pësoi me karantinë/ Cakaj bën sërish të njëjtin ‘gabim’, i vetmi pa maskë në takimin zyrtar në Sarajevë (FOTO)

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj gjatë një vizite zyrtare ditën e djeshme në Sarajevë, shfaqet përsëri pa maskë,...

Shkëndija ndal hapin në fund, shuhet ëndrra e kualifkimit

Shkëndija e Tetovës ishte skuadra e dytë shqiptare që tentoi të futej në grupet e Europa League, por që u mund me rezultatin e...

Champions League, Real Madrid dhe Wolfsburg pranë çerekfinales

Real Madrid dhe Wolfsburg hedhin nga një hap të madh drejt çerekfinaleve të UEFA Champions League. Spanjollët arritën të dilnin me një fitore 2-0...

Lajmet e fundit