Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

gent zenelaj

Në shtëpinë e Gentit ligjin e bën gruaja, aktori: Është gjirokastrite, por jo koprrace

Aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj ka rrëfyer mjaft detaje nga jeta e tij personale. I pyetur se kush e bën ligjin në shtëpinë  e...

“Të dënuar nga Zoti”, Gent Zenelaj përmbledh në dy fjalë hallet e shqiptarëve

Aktori Gentian Zenelaj ka folur mbi punën që ai dhe gazetari Saimir Kodra prej vitesh bëjnë. Teksa fliste pëe shqetësimet e ndryshme që kanë trajtuar...

Mos e humbisni këtë video/ Gent Zenelaj bëhet nuse dhe këtë dhuratë e ka nga e bija

Aktori Gent Zenelaj është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan me ndjekësit video nga përditshmëria me vajzën e tij. Së fundmi...

TRANSFORMOHEN VIP-at/ Nga Gent Zenelaj te Jul Deda dhe Jona Spahiu (Shikoni sa kilogramë kanë humbur- FOTOT PARA dhe PAS)

  Rënia në peshë është problemi që shqetëson pjesën më të madhe të shoqërisë sot. Mënyrat e dobësimit janë të shumta: me anë të dietave, ndërhyrjeve...

Gent Zenelaj surprizon djalin me sindromën Down, publikohet VIDEO prekëse

Aktori i humorit Gentian Zenelaj, i cili aktualisht moderon emisionin investigativ ‘Stop’ është shumë aktiv në rrjetet sociale.  Së fundmi, ai...

‘I ka hequr Albano nga puna’, Turjan Hysko flet për herë të parë për ikjen e Ermal Mamaqit dhe Gent Zenelajt

Të ftuar në emisionin 'Xing me Ermalin' mbrëmjen e kaluar ishin aktorët e spektaklit të humorit 'Duplex', producenti Turjan Hysko, aktorët Julian Deda, Visjan...

‘Sa lumturi për mua sot’, zbuloni arsyen e gëzimit të Gent Zenelaj (FOTO)

Gentian Zenelaj është një ndër aktorët më të preferuar të publikut shqiptar, që nga koha kur ishte në spektaklin e humorit “Portokalli” e deri...

Gent Zenelaj përlot protestuesit, Kiço Londo e dëgjon nga dritarja e Eksperimentalit: Kiço mos qaj, mos qani…Do bëjmë Teatër në rrugë (Video)

Aktori Gent Zenelaj i është bashkuar protestës kundër shembjes së Teatrit Kombëtar për herë të parë sot, teksa në Parlament është votuar hyrja në...

Lajmet e fundit