Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

gent strazimiri

“Firmat janë dorëzuar te Edi Paloka”, Strazimiri: Do të verifikohen më 11 dhjetor, kushdo mund t’i shohë..

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri dhe Flamur Noka kanë mbajtur një deklaratë për mediat. Stazimiri në fjalën e tij është shprehur se shumica absolute e PD...

“Të jemi kritikë me Administratën e SHBA”, Gent Strazimiri i del në krah Sali Berishës dhe e krahason me Ardian Dvoranin

Demokrati Gent Strazimiri rreshtohet krah zërave që janë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha, në përballjen e këtij të fundit me Shtete e Bashkuara...

Gent Strazimiri kundër vendimit të Bashës: Në 30 vite, asnjë kryetar i PD-së nuk ka patur kompetencë të përjashtojë ASKËND, KURRË!

Ish-deputeti Gent Strazimiri ka dalë kundër vendimit të sotëm të Lulzim Bashës, i cili vednosi të përjashtojë nga Grupi Parlamentar i PD-së ish-kryeministrin Sali...

Vangjel Dule plas “BOMBËN” dhe akuzon me emra: Videon kundër meje e ka sponsorizuar Gent Strazimiri

Kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule ka akuzuar Gent Strazimirin si personin që ka sponsorizuar videon kundër tij që bëri xhiron e rrjeteve sociale.Ai tha...

Basha zgjedh Strazimirin për të parë nga afër sipërmarrësit e vegjël: Nga mëngjesi deri në orët e vona të mbrëmjes në këmbë…

Kreu i PD Lulzim Basha, ka zgjedhur Gent Strazimirin për të parë nga afër sipërmarrësit e vegjël në njësinë 4 të Tiranës. ...

‘Atentati mafioz ndaj prokurorit për prishje pazari’, PD akuza të forta: Rama është kreu i KÇK

Partia Demokratike, e përfaqësuar nga ish-deputeti Gent Strazimiri pretendon se atentati mafioz ndaj prokurorit Arjan Ndoja është prishje pazari mes bandave. ...

Gent Strazimiri flet me EMRA: Kush janë PERSONAT që e mbajnë Ramën në pushtet

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri, në një konferencë për shtyp komentoi deklaratat e kryeministrit Edi Rama në takimin me Policinë e Shtetit në Ministrinë...

Zgjedhjet e 30 qershorit, Gent Strazimiri: Do bllokojmë procesin e votimit

Ish-deputeti i PD Gent Strazimirit shprehet se opozita do të bllokojë procesin e votomit në zgjedhjet e 30 qershorit. Duke folur...

Ish-deputeti shpërthen ndaj Ramës: Natën e Kadrit përmenden Sure nga Kur’ani, jo helm nga ‘Kurbani’

Në kuadër të muajit të shenjtë të Ramazanit, kryeministri Edi Rama ka shtruar një darkë iftari në ambientet e kryeministrisë. Gjatë...

Lajmet e fundit