Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Gent Ibrahimi

Në prag të vendimit për negociatat, kreu i KLP shkon në Hagë dhe takon zyrtarin e lartë

Në prag të vendimit për hapjen e negociatave të Shqipërisë, kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka udhëtuar drejt Hagës. ...

Gent Ibrahimi raporton në Komision: Ja pse po vonon krijimi i SPAK

Komisioni i Pavarur i Zbatimit të Ligjit ka mbajtur një seancë dëgjimore në ambientet e Kryesisë së Kuvendit, me kreun e Këshillit të Lartë...

ORA dhe DATA, Komisioni i Pavarur i Zbatimit të Ligjit seancë dëgjimore me kreun e KLP-së

Komisioni i Pavarur i Zbatimit të Ligjit do të mbajë ditën e nesërme një seancë dëgjimore me kreun e Këshillit të Lartë të Prokurorisë,...

Gent Ibrahimi takon zyrtarin dhe ambasadorin e ri gjerman: Tetori do ta gjejë vendin me SPAK dhe Prokuror të Përgjithshëm

Kreu i KLP-së Gent Ibrahimi ka takuar ditën e sotme Christjan Lange, sekretar Shteti në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, si...

“Lista për PP në fund të shtatorit”, Gent Ibrahimi: SPAK mund të krijohet me më pak se 10 kandidatë

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka dhënë një deklaratë për mediat pas përfundimit të mbledhjes për krijimin e SPAK. ...

Ngritja e SPAK, Ibrahimi: 5 kandidatë janë finalizuar, KLP do mblidhet për të vendosur…

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi ka dhënë detaje rreth ngritjes së SPAK.  Në një intervistë për News...

Ibrahimi: Së shpejti ngrihet Byroja Kombëtare e Hetimit, prokurorët do trajnohen nga FBI në Amerikë

Kreu i KLP Gent Ibrahimi thotë se pas fillimit nga puna për ngritjen e SPAK, shumë shpejt do të nisë ngritja dhe e Byrosë...

Ngritja e SPAK, kreu i KLP Gent Ibrahimi: ‘Tani është vërtet prapa porte’, do ketë forcë goditëse të madhe

Prokurorët do të jenë vet zot të dosjes dhe nuk do jenë të varur në lidhje hierarkike. Pra do jenë ata vet zot...

KLP/ Ibrahimi: Intervistat e kandidatëve për SPAK të regjistruara me audio dhe video! Prokurorët u pyetën edhe për raste të veçanta

Sot, Këshilli i Lartë i Prokurorisë nisi intervistat me audio e video të kandidatëve për prokurorë në Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion (SPAK). ...

Shtyhet pa afat verifikimi i kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm, Ibrahimi: Po presim të kalojnë në vetting

Shtyhet pa afat verifikimi i kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi deklaroi para mediave...

Lajmet e fundit