Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Gent Ibrahimi

Gent Ibrahimit i mbaron mandati, Këshilli i Lartë i Prokurorisë zgjedh zëvendësuesin e tij

Pedagogia Mirela Bogdani do të jetë drejtuesja e re e Këshillit të Lartë të Prokurorisë, përkohësisht. Ajo është zgjedhur sot në këtë detyrë, pasi...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë shkresë Ministrisë: Të vaksinohen prokurorët, kemi shumë kontakte dhe s’mund të punojmë online

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi, përmes në një shkrese zyrtare i kërkon Ministrisë së Shëndetësisë që të vaksinohen prokurorët, anëtarët...

Merr detyrën drejtuesi i ri i Prokurorisë Elbasan, Ibrahimi: KLP po punon për t’ju garantuar autoritetin dhe sigurinë për të kryer detyrën tuaj

Kryetari i KLP-së, Gent Ibrahimi, prezantoi sot drejtuesin e Prokurorisë Elbasan, Kreshnik Ajazi, në një takim ku ishin të pranishëm zv/drejtuesi i prokurorisë, kryetarja...

Olsian Çela paraqet para KLP-së raportin e të dhënave, Ibrahimi kritikon prokurorët: Është alarmante që nuk bëni pyetje; Policia nuk bashkëpunon me Prokurorinë

Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka paraqitur për herë të parë raportin për për funksionimin dhe administrimin e sistemit të Prokurorisë, përpara Këshillit të...

“Të thyhen modelet e vjetra” Ambasadorja Yuri Kim takon kreun e KLP: Rezistojini presionit dhe tregoni guxim

Ambasadorja Yuri Kim ka takuar sot kryetarin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, të cilit i ka shprehur mbështetjen për të dhënë...

Mbledhja online/ Kreu i KLP kërkon ngritjen e pagave të prokurorëve të SPAK. Kryeprokurori Çela: Gati udhëzimet për luftën kundër pastrimit të parave

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka kërkuar nga Kuvendi që të rriten pagat e prokurorëve të SPAK, ndërsa ka bërë...

Gent Ibrahimi takim ‘blic’ në Elbasan, kush janë 2 kandidatët për drejtues të Prokurorisë (EMRAT)

Kreu i KLP Gent Ibrahimi ka zhvilluar një vizitë në Prokurorinë e Elbasanit. Ibrahimi ka takuar prokurorët e këtij qarku ndërsa...

Debate për projektbuxhetin e ri, ALIMADHI ironizon FINON: Është nga Gjirokastra, i duhuri për buxhetin. Socialisti inantoset me IBRAHIMIN: Më mirë të mos vinte...

''Ky buxhet është diskutuar dhe është hedhur në letër që javën e kaluar, nuk është bërë sot. Po nuk i pëlqen këtij më...

Grupi kriminal ‘KÇK’, Gent Ibrahimi reagon pas deklaratës së Ramës për gjyqtarët dhe prokurorët: Ishte politike!

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për gjyqtarët dhe prokurorët që i cilësoi...

Lufta kundër krimit të organizuar, kryetari i KLP takon presidentin e Eurojust në Hagë

Kryetari i KLP-së, Gent Ibrahimi vizitoi ambjentet e Eurojust në Hagë dhe takoi presidentin i Eurojust, Ladislav Hamran. Eurojust është agjensi...

Lajmet e fundit