Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Genc Prelvukaj

E veshur sportive në majë të malit, Eni Koçi eksploron trojet shqiptare dhe Genci i lë komentin epik (FOTO)

Eni Koçi vazhdon të eksplorojë natyrën e bukur shqiptare. Këngëtarja ka ndarë së fundmi disa foto nga maja e Rosit, ku shfaqet me një...

Eni Koçi pozon me kostum palestre ngjitur pas trupit, Genc Prelvukaj i lë komentin epik (FOTO)

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe të komentuar nga publiku shqiptar. Këngëtarja së fundmi është duke shijuar pushimet në...

Këngëtari shqiptar kujton fjalët nënçmuese të Bregoviçit për Nënë Terezën: Në vitin 2012 dashuria juaj Goran e quajti…

Një tjetër shkrim për këngëtarin Goran Bregoviç ka ardhur së fundmi nga Genc Prelvukaj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai ka kujtuar fjalët nënçmuese...

“Fluturuan” me 230 km, këngëtari reagon ashpër ndaj dy shqiptarëve nga Kosova: Provojeni në Zvicër dhe Serbi kështu, turp që rrezikoni njerëzit e gjakut...

Këngëtari Genc Prevlukaj ka reaguar në lidhje me ngjarjen ky dy shqiptarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri, pasi u kapën duke lëvizur me...

Nga njohja me Genc Prelvukajn deri te marrëdhënia me djalin e tij, Eni Koçi i tregon të gjitha

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashur në showbizin shqiptar dhe atë kosovar. Prej vitesh ata kanë publike lidhjen...

Genc Prelvukaj feston ditëlindjen, Eni Koçi i bën urimin special: Doja të të bëja diçka të veçantë, por u kujtova se më ke mua…

Këngëtari nga Kosova, Genc Prelvukaj feston sot ditëlindjen dhe mbush 40 vjeç. Në këtë ditë të veçantë ai ka marrë urime të shumta nga...

Eni Koçi feston ditëlindjen, Genci nuk kursen vargjet e dashurisë (FOTOT)

Këngëtarja e njohur Eni Koçi feston sot ditëlindjen. Ndërsa në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte urimi i të...

Genci thotë Enit fjalët që çdo vajzë do të ëndërronte: Kjo është hana, bukuria e saj…

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer të momentit. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale,...

U përfol se kanë probleme, zbulohet e vërteta e raportit të Gencit me prindërit e Enit

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Ata janë gjithmonë në qendër të vëmendjes...

Lajmet e fundit