Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
2.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

genc pollo

Hajdari “mbledh” të vjetrit në PD, Genc Pollo dhe Arben Imami rrëfejnë kujtimet me Azemin

Në një takim të organizuar sot nga kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, mbi figurën dhe misionin e Azem Hajdarit, kur sot shënohet 24...

Zyrtari gjerman në Tiranë, takim me Alibeajn e PD dhe me Genc Pollon e Grupit të Rithemelimit

I dërguari i posaçëm i qeverisë gjermane për Shqipërinë dhe Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazi ndodhet sot në Tiranë, ku ka zhvilluar takime të dyja...

Genc Pollo i bindur: Shkodra është bashkia më e sigurt për “Shtëpinë e Lirisë”, shanset janë të mëdha edhe në bashkitë e tjera

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Genc Pollo, është shprehur se kandidati i “Shtëpisë së Lirisë” në Shkodër ka mundësi shumë të mëdha për të...

Zgjedhjet e pjesshme, Pollo paralajmëron koalicion të gjerë opozitar, përfshirë LSI: Po punohet për logon dhe emrin

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Genc Pollo paralajmëroi një koalicion të gjerë opozitar në zgjedhjet e pjesshme lokale, përfshirë këtu dhe LSI. Ai deklaroi në...

“Askush nuk e zëvendëson të zotin e shtëpisë”, Genc Pollo në Kuvend: Shqipërisë i nevojiten tre gjëra, opozita, opozita, opozita

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Genc Pollo ka mbajtur fjalën në Kuvendin e PD, të thirrur nga Sali Berisha. Ai duke iu referuar Berishës...

Investigimi i Revistës NEWSBOMB: Fukarenj në Tiranë, miliarderë në Kosovë

INVESTIGIMI - Implikimi i Genc Pollos dhe motrës së tij, në një skemë prej 16 milionë eurosh që përfshin Qipron, Kosovën, Shqipërinë dhe Azerbajxhanin....

E BUJSHME/ Fukarenj në Tiranë, miliarderë në Prishtinë, prokuroria e Tiranës nis hetimet pas publikimit të INVESTIGIMIT në Revistën NEWSBOMB

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet pas publikimit të investigimit në Revistën NEWSBOMB.al për politikanin Genc Pollo dhe biznesmenin Albert Xhani, për skemën e...

Genc Pollo reagon: Kompanitë janë me ZERO lekë në bilance, unë në Universitet nuk kam kontribut real në euro… figurojnë 350 mijë euro (SQARIMI...

Politikani Genc Pollo reagon mbi artikullin e botuar në revistën “Newsbomb” lidhur me krijimin e një rrjeti kompanish ku është përfshirë emri I tij,...

NEWSBOMB.AL, revista e dytë në treg: Një politikan dhe një biznesmen shqiptar qarkullojnë para nga Qipro në Kosovë (SKEMA-AKTORËT)

Revista Newsbomb.al, në numrin e dytë të saj në treg del me një shkrim investigativ për skemën e dyshuar të pastrimit të parave të...

Përplasja Basha-Berisha në PD, Genc Pollo: Interesat personale të filtrohen rrugës, Partia ka vuajtur nga shkelja e statutit, para dhe pas 2013

Genc Pollo, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD, komenton përplasjet në partinë ku ai aderon, mes kryetarit Lulzim Basha dhe liderit historik Sali Berisha....

Lajmet e fundit